Новости Украины

Помер відомий український письменник і ведучий Помер відомий український письменник і ведучий Новини мистецтва http://artnews.in.ua/favicon.ico Новини мистецтва http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-11/1510702340_1.jpg http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-11/1510702340_1.jpg На 85-му році життя відійшов у вічність відомий письменник, телеведучий, журналіст, критик і режисер Василь Селезінка. Про це
Помер відомий український письменник і ведучий
Помер відомий український письменник і ведучий

На 85-му році життя відійшов у вічність відомий письменник, телеведучий, журналіст, критик і режисер Василь Селезінка. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила журналістка Антоніна Фантух.

Відомий актор, письменник, журналіст, театральний і телевізійний режисер Василь Михайлович Селезінка народився 14 жовтня 1933 в селі Іспас Горішній, Коломийського району Івано-Франківської області.

Сім років працював актором в Рівненському обласному театрі, потім головним режисером Чернівецької обласної студії телебачення. Автор, або співавтор і режисер, призначених для передачі по республіканському (УТ), союзному (ЦТ) та Інтербаченню, зокрема передач культурно-мистецького спрямування 'Сяйво'. Автор, режисер та ведучий циклу передач (всього було 139 передач) 'Місто моєї любові', в яких передавав глядачам архітектурну і пейзажну красу 'маленького Парижа' (Чернівців).

Був художнім керівником Чернівецького українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Є автором близько 1000 друкованих статей, рецензій, драматичних і прозових творів. Член Спілки журналістів України (1973), Заслужений діяч мистецтв України (2005).
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS