Новости Украины

Актора і його бабусю заарештували за підозрою у вбивстві Актора і його бабусю заарештували за підозрою у вбивстві Новини мистецтва http://artnews.in.ua/favicon.ico Новини мистецтва http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-11/1510700247_1.jpg http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-11/1510700247_1.jpg Британська поліція заарештувала актора Нейтана Елсі і його бабусю Розмарі Дінч за підозрою у вбивстві зниклої дівчини. Про це
Актора і його бабусю заарештували за підозрою у вбивстві
Актора і його бабусю заарештували за підозрою у вбивстві

Британська поліція заарештувала актора Нейтана Елсі і його бабусю Розмарі Дінч за підозрою у вбивстві зниклої дівчини. Про це повідомляє Daily Mail.

19-річна Гайя Поуп пропала 7 листопада. В той день вона потрапила на камери зовнішнього спостереження на одній з вулиць рідного міста Суонедж, графство Дорсет. Дівчина бігла по напрямку до дому.

Відзначається, що 71-річна жінка була останньою людиною, хто бачив Поуп. Зникла гостювала у жінки та її 19-річного онука Елсі, який живе в тому ж кварталі.

Співробітники правоохоронних органів в даний час займаються пошуками. На думку поліції, Поуп може бути жива. За даними видання, за кілька днів до зникнення вона опублікувала пост, в якому висловила занепокоєння за власну безпеку.

Елсі, який виконав одну з другорядних ролей у фільмі «Дюнкерк» Крістофера Нолана, залишається під вартою. Його бабусю відпустили під заставу.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS