Новости Украины

Розробники показали оновленого 4-лапого робота Розробники показали оновленого 4-лапого робота espreso.tv http://espreso.tv/favicon.ico espreso.tv https://static.espreso.tv/uploads/article/2486743/images/im610x343-spotmini.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2486743/images/im610x343-spotmini.jpg Американська компанія Boston Dynamics, яка займається розробкою домашньої робототехніки, презентувала нову модель Spot Mini Віде
Розробники показали оновленого 4-лапого робота
Американська компанія Boston Dynamics, яка займається розробкою домашньої робототехніки, презентувала нову модель Spot Mini

Відео, в якому можна побачити як виглядає та як рухається нова модель, розміщено на офіційній сторінці компанії на YouTube.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

'SpotMini - це невеликий 4-лапий робот, який зручно вписується в офіс або будинок. Він важить 25 кг. SpotMini є повністю електричним й може заряджатися приблизно на 90 хвилин', - розповідається на сайті компанії.

У 'голову' робота вмонтовано 3D-камеру. У ньго нараховується 17 'суглобів'.

  • Нагадаємо, в Китаї облаштують поліцейський відділок, у якому працюватимуть лише роботи. У повністю автоматизованому поліцейському відділку в місті Ухань роботи консультуватимуть людей і прийматимуть екзамени з водіння.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS