Новости Украины

Пряма «отвєтка» одному з лідерів Руху... Пряма «отвєтка» одному з лідерів Руху... FB Саакашвили Михеил http://fromua.news/img/uploads/fb/saakashvili.jpg FB Саакашвили Михеил http://fromua.news/img/uploads/fb/saakashvili.jpg http://fromua.news/img/uploads/fb/saakashvili.jpg Пряма «отвєтка» одному з лідерів Руху Нових Сил, Юрію Дерев'янко, за внесення законопроекту «Про імпічмент» до Верховної Ради. —
Пряма «отвєтка» одному з лідерів Руху...

Пряма «отвєтка» одному з лідерів Руху Нових Сил, Юрію Дерев'янко, за внесення законопроекту «Про імпічмент» до Верховної Ради.

Прямая «ответка» одному из лидеров Руха Новых Сил, Юрию Деревянко, за внесение законопроекта «Про импичмент» в Верховную Раду.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Закрити
74 264 перегляди
Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев'янко

Порошенко дав особисту вказівку Генпрокурору знайти буквально будь-що, аби дискредитувати мене!

Помста за реєстрацію мого законопроекту про імпічмент президента виходить на новий рівень. Президенту став у нагоді його вірний кум Юрій Луценко, який сьогодні за сумісництвом є Генпрокурором. І замість того, щоб правоохоронні органи займалися розслідуваннями реальних справ, їх змушують відпрацьовувати наказ Банкової для тиску на мене.

Вся справа білими нитками шита. ГПУ хоче стягнути з мене 62 млн грн податків з доходу 500 тисяч на рік. Саме для цього вони незаконно провели повторну податкову перевірку за 18 років – з 1999 по 2017 роки. При тому, що я щороку з 1999 року дисципліновано подаю податкові декларації, а з 2010 я подаю ще й антикорупційні декларації.

І «родзинка» сьогоднішнього допиту. Співробітник Генпрокуратури запропонував мені «легкий шлях» – сплатити 62 млн. гривень, і тоді справа може бути закрита. Вона і так буде закрита, бо правда на моєму боці. А на боці Порошенка – лише страх перед законом про імпічмент.

http://derevyanko.org/…/u-gpu-hochut-stjagnuti-z-nardepa-de…

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS