Новости Украины

Морському піхотинцю, який ударив патрульного, світить до восьми років Морському піхотинцю, який ударив патрульного, світить до восьми років Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/11111111-8.jpg http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/11111111-8.jpg Tweet Військова прокуратура проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо морського піхотинця, який вчинив опі
Морському піхотинцю, який ударив патрульного, світить до восьми років

Військова прокуратура проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо морського піхотинця, який вчинив опір патрулю.

11111111

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України: «2 листопада поблизу автобусної зупинки у с. Дівички на Київщині, у зв’язку з недотриманням статутних вимог щодо носіння військової форми одягу та паління у недозволеному місці, військовим патрулем були зупинені кілька військовослужбовців Військово-Морських сил, які перебували у відрядженні, з вимогою усунути вказані порушення. Неадекватно і зухвало реагуючи на зауваження та вимогу начальника військового патруля, матрос К., як з’ясувалося потім, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, несподівано ударив головою в обличчя одному з патрульних сержанту Д. Після скоєного, зазначеного правопорушника було затримано».


Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України зареєстровано кримінальне провадження щодо вчинення матросом К. кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 («Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану») ст. 405 («Погроза або насильство щодо начальника») Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство. У прокуратурі зазначають, що згадана санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS