Новости Украины

У Києві відкриється виставка присвячена сторіччю Української революції У Києві відкриється виставка присвячена сторіччю Української революції Хрещатик http://www.kreschatic.kiev.ua/favicon.ico Хрещатик http://www.kreschatic.kiev.ua/img/57454.jpg http://www.kreschatic.kiev.ua/img/57454.jpg В середу, 15 листопада, у центрі Києва розпочне свою роботу виставка "100 років боротьби: Українська революція 1917-1921", повідом
У Києві відкриється виставка присвячена сторіччю Української революції
В середу, 15 листопада, у центрі Києва розпочне свою роботу виставка '100 років боротьби: Українська революція 1917-1921', повідомляє УНН з посиланням на сайт Інституту національної пам'яті.

'Інсталяція в простій та цікавій формі розповідатиме про події Української революції 1917 - 1921 рр. Експозиція з 20 банерів відкриється 15 листопада о 12:00 в центрі столиці - біля фасаду ПАТ “Укрпошта”. Виставка розповість про десять історій провідників революційного руху та детально висвітлить різні аспекти творення Української державності 1917 - 1921 рр.', - йдеться в повідомленні.

“Завдання виставки - нагадати українцям про події Української революції столітньої давнини, пояснити, що це не “громадянська війна”, як стверджувала радянська пропаганда, не тільки “стихія і розруха”, але передусім відродження української державності, формування української нації, ренесанс української культури та духовності. У виставці ми розповідаємо про українське державотворення, всі його етапи, формування Збройних сил, українську дипломатію, науку, освіту, культуру, церковний рух, становище національних меншин, революційне повсякдення й багато іншого. Нам надзвичайно важливо розповісти про це не лише українцям, але й світові, аби заперечити одну з ключових тез російської пропаганди, що Україна не є геополітичним непорозумінням, яке з'явилося на мапі світу після розвалу Радянського Союзу, а має давню історію державотворення, відновила державну незалежність 1991 року завдяки героїчній боротьбі багатьох поколінь українців”, - розповідає Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 20:51 14.11.2017 0
Шатание по землям всяких анархистов, любителей наживы, просто жестоких банд это называется украинская революция.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS