Новости Украины

Лукаш не винна. ГПУ не знайшла достатньо доказів Лукаш не винна. ГПУ не знайшла достатньо доказів Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/6/57665/57665-1_medium.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/6/57665/57665-1_medium.jpg Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що для пред'явлення звинувачення екс-міністру юстиції Олені Лукаш поки не знайшли дост
Лукаш не винна. ГПУ не знайшла достатньо доказів
Троє заступників генпрокурора відмовилися підписувати обвинувальний акт проти екс-міністра юстиції Лукаш через нестачу доказів

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що для пред'явлення звинувачення екс-міністру юстиції Олені Лукаш поки не знайшли достатньо доказів.

Як пише «Слово і Діло», про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

Юрій ЛуценкоГенеральний прокурор України
Луценко має намір восени 2017 року завершити слідство у справі розстрілів на МайданіСказано 30 червня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

«На жаль, діяльність департаменту Горбатюка не привела до того, щоб знайшлися докази її (Лукаш - ред.) провини», - зазначив Луценко.

Він підкреслив, що вже троє заступників генпрокурора відмовилися підписувати обвинувальний акт через нестачу доказів.

Генпрокурор також зазначив, що санкції ЄС нічого не значили для екс-міністра юстиції, так як її майно не було заарештовано.

Нагадаємо, в кінці лютого 2018 року Лукаш і народний депутат Сергій Клюєв були виключені з списку санкцій рішенням послів ЄС.

Колишню чиновницю підозрювали в заволодінні державними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем. В кінці грудня 2016 року голова Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що розслідування у справі Лукаш знаходиться на завершальному етапі.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 08:24 13.03.2018 0
Лукаш молодец. Раком ставит эту недопрокуратуру.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS