Новости Украины

Один із новообраних депутатів зареєструвався у ЦВК незаконно - опублікували докази Один із новообраних депутатів зареєструвався у ЦВК незаконно - опублікували докази Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/918/918362_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/918/918362_w_450.jpg?v=0 Кандидат в народні депутати від партії 'Слуга народу', переможець по мажоритарному округу 207 в Чернігівській області Ма
Один із новообраних депутатів зареєструвався у ЦВК незаконно - опублік

Кандидат в народні депутати від партії 'Слуга народу', переможець по мажоритарному округу 207 в Чернігівській області Максим Зуєв, ймовірно, був зареєстрований на участь у виборах незаконно.

Як зазначається, Зуєв порушив умову про необхідність безперервного 5-річного проживання в Україні.

Журналісти отримали дані прикордонної служби, по яких видно, що в 2016 році Зуєв протягом 237 днів був відсутній на території України. Це є порушенням пункту 1 статті 9 закону України 'Про вибори народних депутатів'. Таким чином, 2016 не може бути зарахований в необхідний 5-річний стаж перебування на території України, і ЦВК не мала права допускати його на вибори.

Анатолій Евлахов, який також балотувався по 207 округу, вже звернувся до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію Зуєва кандидатом в народні депутати.

 

На 207 окрузі Зуєв переміг самовисуванця Ігоря Рибакова. Розрив між головними кандидатами на крісло у Верховній Раді склав трохи більше 1,5%.

Відповідно до Закону України 'Про вибори народних депутатів України', як тільки подібна інформація надходить до ЦВК, комісія зобов'язана скасувати реєстрацію кандидата. Саме так було з Анатолієм Шарієм і Андрієм Клюєвим. Зняти кандидата з реєстрації можна до офіційного оголошення результатів виборів.

Видання Znaj.ua опублікувало документи, що підтверджують незаконність реєстрації Зуєва і прохання про зняття його з виборчих перегонів.

 
 
 
 
 
Фото: znaj.ua
Фото: znaj.ua

Львівський окружний суд ухвалив рішення щодо адміністративного позову кандидатів у народні депутати України по 119 округу Віталія Кравчука та Ореста Кавецького. Судді вирішили, що ОВК має здійснити перерахунок голосів на шести дільницях округу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS