Новости Украины

На Сумщині до реального терміну засуджено винуватця смертельної ДТП На Сумщині до реального терміну засуджено винуватця смертельної ДТП Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 06:00/sumska.jpeg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 06:00/sumska.jpeg Переглядаючи вирок суду першої інстанції, за рішенням якого чоловік уник реального покарання за скоєння смертельної ДТП, Апеляц
На Сумщині до реального терміну засуджено винуватця смертельної ДТП
На Сумщині до реального терміну засуджено винуватця смертельної ДТП

Переглядаючи вирок суду першої інстанції, за рішенням якого чоловік уник реального покарання за скоєння смертельної ДТП, Апеляційний суд Сумської області погодився з доводами прокурора та постановив новий вирок.

Відтак, 43-річному обвинуваченому призначено покарання за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило смерть потерпілого) КК України у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Євгеній Тимошенко, ДТП сталась в с. Нижня Сироватка Сумського району в червні 2015 року.

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та керуючи технічно несправним транспортним засобом, обвинувачений втратив контроль над керуванням автівки, з’їхав на узбіччя та зіткнувся з деревом. Внаслідок чого пасажир отримав тяжкі травми, і через декілька днів помер у лікарні.

За рішенням суду першої інстанції від 15 грудня 2016 року обвинуваченого визнано винним в інкримінованому злочині та засуджено до п'яти років позбавлення волі, проте звільнено від відбування покарання з іспитовим строком – три роки.

Прокуратура категорично не погодилась з таким рішенням і оскаржила його в суді вищої інстанції.

За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS