Новости Украины

Вітання Ірини Констанкевич з Днем захисника України Вітання Ірини Констанкевич з Днем захисника України Волинські Новини http://www.volynnews.com/favicon.ico Волинські Новини http://www.volynnews.com/resize/450x300/r/files/news/2017/10-11/228968/konstankevych.jpg http://www.volynnews.com/resize/450x300/r/files/news/2017/10-11/228968/konstankevych.jpg Дорогі співвітчизники! Знаково, що у нашій державі 14 жовтня відзначають великі свята – День захисника України, свято Покрови П
Вітання Ірини Констанкевич з Днем захисника України
Дорогі співвітчизники!

Знаково, що у нашій державі 14 жовтня відзначають великі свята – День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та день створення Української повстанської армії. Адже дуже важливо пам’ятати минуле, аби достойно жити в сьогоденні.

Наша країна перебуває у стані війни. Лише завдяки мужності та героїзму наших захисників ворог не прорвався в інші області України.

Окрім цього, українські бійці вже відвоювали частину територій Луганської та Донецької областей. Цього дня ми маємо згадати в молитві усіх, хто поліг за незалежність України, за нашу з вами волю та мирне життя.

Щиро вітаю вас, наші захисники. Зичу міцного здоров’я, злагоди в родинах та невичерпної віри у краще майбутнє України.

З повагою народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич
Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS