Новости Украины

Вітання Ігоря Палиці з Днем захисника України Вітання Ігоря Палиці з Днем захисника України Волинські Новини http://www.volynnews.com/favicon.ico Волинські Новини http://www.volynnews.com/resize/450x392/r/files/news/2017/10-11/228966/palytsia.jpg http://www.volynnews.com/resize/450x392/r/files/news/2017/10-11/228966/palytsia.jpg Дорогі земляки! Щиро вітаю із Днем захисника України! Цей особливий день – символічний, адже вшановуємо і доблесне українськ
Вітання Ігоря Палиці з Днем захисника України
Дорогі земляки!

Щиро вітаю із Днем захисника України!

Цей особливий день – символічний, адже вшановуємо і доблесне українське козацтво, і нескорених повстанців, і мужніх воїнів незалежної України.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їхня безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Шанувати й підтримувати своїх оборонців – наш святий обов’язок. Ми завжди низько вклонятимемося тим, хто в лиху годину мужньо боронив і боронить українську землю, тим, кого не вдалося скорити жодному ворогу.

Щиросердечно вітаю всіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника України. Бажаю незламної волі та мужності, надійного тилу, міцного здоров’я і мирного й щасливого майбутнього кожному з нас, нашим рідним, усій Україні!

Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою Ігор ПАЛИЦЯ, голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом», член президії «Українського об’єднання патріотів – УКРОП»
Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS