Новости Украины

Звинуваченого у хабарництві генерала поліції Будника поновили на посаді Звинуваченого у хабарництві генерала поліції Будника поновили на посаді Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/11111111111-27.jpg http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/11111111111-27.jpg Tweet У Києві Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо відсторонення від посади керівника Департаменту поліції
Звинуваченого у хабарництві генерала поліції Будника поновили на посад

У Києві Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо відсторонення від посади керівника Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергія Будника, підозрюваного у хабарництві.

11111111111

Про це йдеться в рішенні суду від 2 жовтня, яка оприлюднина в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Суд задовольнив вимоги адвоката Будника Марини Танчук. Сторона обвинувачення переконана, що Будник на своїй посаді має можливість незаконного впливати на свідків, знищити або приховати документи, що мають доказове значення, і тим самим зашкодити кримінальному провадженню. Водночас, колегія суддів вирішила, що побоювання прокурора ґрунтуються на припущеннях, що є неприпустимим. Крім того, суд вважає, що ризики, на які посилається слідчий, можуть бути задоволені, якщо покласти на підозрюваного окремі процесуальні обов’язки, а не шляхом відсторонення від посади.


23 серпня начальника Департаменту поліції охорони Націполіції Сергія Будника відсторонили від виконання службових обов’язків до завершення службового розслідування.


Нагадуємо: 22 серпня правоохоронці викрили на хабарі начальника Департаменту поліції охорони України генерала третього рангу Сергія Будника, який через посередника вимагав понад 80 тис гривень щомісяця за надання послуг з фізичної охорони. Правоохоронця та посередника затримали під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 96 тис грн. 23 серпня Буднику повідомили про підозру у вчиненні злочину. Печерський районний суд Києва обрав Сергію Буднику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю застави у 128 тисяч гривень. Він вніс заставу і вийшов із СІЗО.

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS