Новости Украины

18 жовтня відбудеться найбільший в Україні форум з енергозбереження «Енергоефективна столиця» 18 жовтня відбудеться найбільший в Україні форум з енергозбереження «Енергоефективна столиця» КМДА http://kievcity.gov.ua/favicon.ico КМДА 18 жовтня о 9:00 в «Українському домі» у Києві стартує щорічний муніципальний форум «Енергоефективна столиця», де презентують кращ

18 жовтня о 9:00 в «Українському домі» у Києві стартує щорічний муніципальний форум «Енергоефективна столиця», де презентують кращий досвід України у сфері енергоефективності будівель, зокрема житлових. Участь у Форумі візьме заступник голови КМДА Петро Пантелеєв і представники Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

До участі в заході запрошені тисячі представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів, управителів, зокрема зі Львова, Тернополя, Чернівців, Харкова, Запоріжжя, Одеси та міст Київщини.

Під час Форуму підіб’ють підсумки року столичних програм у сфері енергоефективності, презентують найбільш оригінальні енергоефективні проекти в столиці, обговорять «Теплі кредити» та ЕСКО-контракти.

Відео Форуму буде розміщене згодом на офіційному YouTube-каналі КМДА.

Програма заходу за посиланням.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 2, Міжнародний конгрес-центр «Український дім».

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Довідкова інформація за тел.: (044) 591-21-22.

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS