Новости Украины

У столиці відбувся День військовослужбовця з нагоди «Дня захисника України» У столиці відбувся День військовослужбовця з нагоди «Дня захисника України» КМДА http://kievcity.gov.ua/favicon.ico КМДА 12 жовтня у столичному центрі зайнятості з нагоди «Дня захисника України» відбувся День військовослужбовця. Участь у заході взя

12 жовтня у столичному центрі зайнятості з нагоди «Дня захисника України» відбувся День військовослужбовця. Участь у заході взяли воїни АТО, роботодавці, представники громадськості. Подія відбулась із метою формування активної життєвої позиції у військовослужбовців – учасників АТО щодо перспектив професійної самореалізації та кар’єрного зростання. Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості.

Також на зустрічі виступили ветерани, які відкрили власну справу. Вони розповіли про свій життєвий шлях: як ішли до мрії і про психологічну роботу над собою після пережитого.

Як зазначили у Київському міському центрі зайнятості, станом на 1 жовтня 2017 року на обліку в службі зайнятості перебуває 536 військовослужбовців.

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS