Новости Украины

Луганщина: кандидату в депутати розпилили в обличчя газ, його госпіталізували'> Луганщина: кандидату в депутати розпилили в обличчя газ, його госпіталізували'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/03/rbc_vibori_online_pic_650x410.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/03/rbc_vibori_online_pic_650x410.jpg Кандидату в народні депутати України на виборчому окрузі 106 Андрію Фурману жінка розпилила в обличчя газовий балончик, пошкодивш
Луганщина: кандидату в депутати розпилили в обличчя газ, його госпітал

Кандидату в народні депутати України на виборчому окрузі 106 Андрію Фурману жінка розпилила в обличчя газовий балончик, пошкодивши сітківку ока. 

Зокрема, 25 липня, біля приміщення окружної виборчої комісії № 106 у Сєвєродонецьку спостерігачі ОПОРИ зафіксували людей, які прийшли підтримати кандидата в народні депутати Юрія Фурмана. Туди ж на місце приїхав інший кандидат в нардепи, що балотувався у 106-му ВО, Андрій Фурман. Між сторонами кандидатів виник конфлікт, в результаті якого жінка, яка за попередньою інформацією є довіреною особою Юрія Фурмана, розпилила суміш із газового балончика прямо в обличчя Андрію Фурману.

Внаслідок цих дій постраждав не тільки кандидат, а й люди, які знаходилися поруч із ним. Наразі Андрій Фурман госпіталізований до лікарні, за попередньою інформацією у нього пошкоджено сітківку ока.

Поліція Луганської області повідомляє, що наразі ведуться оперативно-слідчі дії та встановлюються деталі події, а жінку опитують співробітники слідчо-оперативної групи.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS