Новости Украины

Корпоративний стиль - чи потрібен? Корпоративний стиль - чи потрібен? FromUA.news - Стиль http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news - Стиль http://fromua.news/img/articles/11/2019-07-25/4034_0001.jpg http://fromua.news/img/articles/11/2019-07-25/4034_0001.jpg Є така стаття маркетингового бюджету, яка начебто безпосередньо не впливає на продажі - це фірмовий стиль, іншими словами, айденті
Корпоративний стиль - чи потрібен?

Є така стаття маркетингового бюджету, яка начебто безпосередньо не впливає на продажі - це фірмовий стиль, іншими словами, айдентіка. Тому виникає резонне питання - чи потрібно витрачати фінанси компанії на настільки неявні інструменти просування? Величезні компанії з мільйонними бюджетами на маркетинг давно вже з цим визначилися, і в своєму розвитку періодично «осучаснюють» свій стиль - допрацьовують або змінюють лого, рідше – корпоративні кольори. Як приклад, GoldStar - LG, Київстар, Rozetka. А скільки разів міняли айдентику McDonald`s, Pepsi або Coca-Cola?

Але це «монстри». А чи повинна компанія на початку cвоєго шляху вкладати кошти в розробку лого і бренд-бука? Звичайно, в першу чергу, залежить від амбіцій власника/засновника. Щоб молодій компанії заявити про себе, виділитися поміж конкурентів, зайняти місце в умах споживачів, до розробки свого стилю потрібно підійти дуже уважно. Він повинен доносити до клієнтів ті цінності, які компанія транслює суспільству і на які спирається в своїй діяльності.

Крім візуального сприйняття, важливу роль відіграє якість виконання/нанесення логотипу компанії на одяг. Навіть самий креативний логотип, але виконаний неякісно, ??може надовго зіпсувати враження про саму компанію. Тут дуже доречний принцип «або добре або ніяк».

Що ми можемо порадити - дуже ретельно вибирайте способи нанесення, виходячи з умов експлуатації, довговічності виробів, призначення. Часто компанії замовляють для проведення рекламної акції промоодяг невисокої якості, не враховуючи, що співробітники будуть використовувати рекламні кепки та футболки і в подальшому житті після акції, продовжуючи рекламувати компанію. І ось тут погана якість промодягу спрацює на шкоду.

На що в першу чергу звертати увагу при замовленні корпоративного одягу?

- умови експлуатації. Якщо одяг буде «жити» після акції - вибирайте європейські бренди, наприклад, французький виробник футболок Sol`s.

- спосіб нанесення. На сьогоднішній день самим витривалим способом є комп'ютерна вишивка. Щоб зображення не линяло і не деформувалося - нитки і обладнання повинні бути якісними. У компанії Іннетте використовують німецькі нитки і японські вишивальні машини, що дозволяє вишивати логотипи якісно.

Звертайте увагу і на можливість виготовлення зразка - так ви зможете переконатися, що отримуєте красивий і якісний виріб, яке прослужить довго, продовжуючи нагадувати і запам'ятовуватися протягом декількох років.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS