Новости Украины

У луцькій школі №22 відкрили сучасне міні-футбольне поле У луцькій школі №22 відкрили сучасне міні-футбольне поле Волинські Новини http://www.volynnews.com/favicon.ico Волинські Новини http://www.volynnews.com/resize/450x300/r/files/news/2017/09-14/226910/IMG_7906w.jpg http://www.volynnews.com/resize/450x300/r/files/news/2017/09-14/226910/IMG_7906w.jpg У «Луцькому навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» відкрили міні-ф
У луцькій школі №22 відкрили сучасне міні-футбольне поле
У «Луцькому навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» відкрили міні-футбольне поле. Це поле стало вже 21, яке відкрили у школах Луцька завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Відкриття відбулося сьогодні, 14 вересня, у рамках проекту «Футбольне поле – у кожну школу».

Так, школярі отримали сучасне футбольне поле зі штучним покриттям, на якому вони зможуть займатися в будь-який час.Директор школи Лариса Кучер подякувала благодійникам за це поле і виразила сподівання, що у такому вигляді поле залишатиметься ще багато років.

Радник міського голови Ігор Поліщук побажав учням спрямовувати свою енергію у правильне русло та досягти перемог у спорті.«Хочу привітати вас із цим святом спорту та здоров’я. Від міської ради хочу щиро подякувати Фонду Ігоря Палиці за цей проект і за всі інші майданчики, які на сьогоднішній день облаштовані вже в 21 школі міста Луцька. Це унікальний для України проект – жоден обласний центр нашої країни немає таких полів зі штучним покриттям. На цьому полі ви зможете якісно займатися спортом, проводити свій вільний час, зміцнювати своє здоров’я. Надзвичайно важливо сьогодні спрямовувати енергію у правильне русло та займатися спортом. Я бажаю вам перемог в спорті та перемог в житті», - висловився Поліщук.

Заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський передав привітання від засновника Фонду «Тільки разом», голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці. Він зауважив, що це вже 21 школа Луцька, яка отримала футбольне поле.«Метою облаштування футбольних полів є створення для школярів та мешканців цього мікрорайону умов для комфортного зайняття спортом. Цей проект реалізовується не лише в Луцьку, а й в районах Волинської області. Вже більше п’яти районів мають такі поля», - зазначив Орест Маховський та побажав учням рости здоровими та усміхненими.

Опісля привітальних слів найкращі спортсмени школи пройшли парадом – у повітрі задзвенів звук від ударів медалей одна об одну.

Окрім того, присутні мали нагоду спостерігати флешмоб, який організували учні шостих класів, а також показові виступи дзюдоїстів та футбольної команди «Бомбардир».

Дійство завершилося виконанням гімну школи.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS