Новости Украины

Нардеп пояснив, чому Саакашвілі були зобов’язані пропустити в Україну (відео) Нардеп пояснив, чому Саакашвілі були зобов’язані пропустити в Україну (відео) PolitekA https://politeka.net/favicon.ico PolitekA https://politeka.net/wp-content/uploads/2017/09/img_top-1.jpg https://politeka.net/wp-content/uploads/2017/09/img_top-1.jpg Нардеп пояснив, чому Саакашвілі були зобов’язані пропустити в Україну (відео) 04:21 14 Вересня 2017 Народний депутат від ВО «
Нардеп пояснив, чому Саакашвілі були зобов’язані пропустити в Україну
04:21 14 Вересня 2017

саакашвили

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Іван Крулько пояснив, чому українська влада не мали права не пускати екс-главу Одеської ОДА Михайла Саакашвілі в Україну

Про це Іван Крулько рассазал в інтерв’ю Politeka.

«Навіть якщо Саакашвілі публічно прибуває до України, йому мають дати доступ в Україну. Потім повідомити й ознайомити з указом президента – у належний спосіб. Після цього дати можливість написати заяву про отримання документів про статус особи без громадянства», – зазначив він.

Крулько підкреслив, що у Саакашвілі немає іншого громадянства окрім українського.

«У нього є майно, він постійно проживає у місті Києві. Він повинен мати права, передбачені міжнародними конвенціями. Що це означає – не пускати через кордон? Із якою метою, яка підстава?», – додав нардеп.

Нагадаємо, за словами народного депутата Сергія Тарути, влада почала незаконну боротьбу з Міхеілом Саакашвілі задовго до його прибуття на українсько-польський кордон.

Як раніше писала Politeka, що екс-президент Грузії не залишився в львівському готелі на ніч. Він вийшов з номера і кудись поїхав. Його охорона сказала, що у справах.

Повний текст інтерв’ю з Іваном Крулько читайте тут.

Джерело: Politeka

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS