Новости Украины

Як українські судді бойкотують справу ватажка «ЛНР» Як українські судді бойкотують справу ватажка «ЛНР» PolitekA https://politeka.net/favicon.ico PolitekA https://politeka.net/wp-content/uploads/2017/07/Plotnitskij-bokal.jpg https://politeka.net/wp-content/uploads/2017/07/Plotnitskij-bokal.jpg Як українські судді бойкотують справу ватажка «ЛНР» 02:10 14 Вересня 2017 Судді Бабушкінського суду Дніпра знову взяли самові
Як українські судді бойкотують справу ватажка «ЛНР»
02:10 14 Вересня 2017

Судді Бабушкінського суду Дніпра знову взяли самовідвід у справі ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького

Про це розповів Віталій Погосян, адвокат родин військових, загиблих внаслідок катастрофи літака Іл-76 в аеропорту Луганська.

Читайте також
Нардеп припустив, де закінчать своє життя Захарченко та Плотницький

Плотницький є фігурантом цієї справи, для розгляду якої 4 серпня автоматизованою системою було визначено нову суддівську колегію.

Підготовче засідання було призначено на 12 вересня цього року. Однак судді взяли самовідвід, посилаючись на ст.6 Конвенції та практики ЄСПЛ, в якій йдеться про право кожного на справедливий і публічний суд.

«З моменту визначення нового складу колегії, жоден кандидат не звернувся з відповідною заявою про порушення під час здійснення автоматизованого розподілу судових справ, на які вони посилалися під час оголошення своїх заяв про самовідвід 12.09.2017 року», – повідомив він.

Наразі невідомо, коли Бабушкінський суд знову збереться на засідання у цій справі.

Нагадаємо, 20 липня радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк заявив, що після звільнення Донбасу від окупантів, ватажки терористів «ЛДНР» постануть перед українським судом за скоєні злочини проти українського народу, якщо їх до того часу не знищать спецслужби Росії.

Джерело: Politeka

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS