Новости Украины

Орки Плотницького захопили сина українського прокурора (відео) Орки Плотницького захопили сина українського прокурора (відео) PolitekA https://politeka.net/favicon.ico PolitekA https://politeka.net/wp-content/uploads/2016/07/boeviki.jpg https://politeka.net/wp-content/uploads/2016/07/boeviki.jpg Орки Плотницького захопили сина українського прокурора (відео) 00:58 14 Вересня 2017 Терористи ОРЛО стверджують, що у них в р
Орки Плотницького захопили сина українського прокурора (відео)
00:58 14 Вересня 2017

Терористи ОРЛО стверджують, що у них в руках опинився син заступника прокурора Лисичанська Андрій Курбатов

Про це заявило так зване «міністерство держбезпеки ЛНР».

Читайте також
Зорян Шкіряк про другий фронт в Україні та кримінально-політичні угрупування

За словами представниці сепаратистів, Курбатов нібито в стані сильного алкогольного сп’яніння 12 вересня потрапив на територію, підконтрольну бойовикам «ЛНР».

Потрапив в ОРЛО син прокурора, як стверджують в «МГБ», коли зайшов на позиції «народної міліції» з боку Попасної. Його затримали і передали в «міністерство».

«У розмові з представниками відомства Курбатов повідомив, що є сином заступника прокурора Лисичанська», – заявили терористи, додавши, що готові повернути його українській стороні.

Нагадаємо, 26 серпня в окупованій бойовиками Кадиевке Луганській області пройшла церемонія нагородження, під час якої український спортсмен Віктор Степаненко накинув на плечі прапор України і порвав грамоту «ЛНР». За це його посадили «на підвал».

Джерело: Politeka

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

2
Phorchun 01:18 14.09.2017 0
ЛНР передала сына зампрокурора оккупированного Лисичанска Андрея Курбатова представителям луганского представительства Управления Верховного комиссара ООН по правам человека.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS