Новости Украины

'Шахтар' переміг 'Наполі' у Лізі чемпіонів 'Шахтар' переміг 'Наполі' у Лізі чемпіонів espreso.tv http://espreso.tv/favicon.ico espreso.tv https://static.espreso.tv/uploads/article/2465927/images/im610x343-tyson.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2465927/images/im610x343-tyson.jpg У стартовому матчі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" у Харкові переміг італійський "Наполі" Ліга чемпіонів. Група F. 1-й тур "Ш
'Шахтар' переміг 'Наполі' у Лізі чемпіонів
У стартовому матчі Ліги чемпіонів донецький 'Шахтар' у Харкові переміг італійський 'Наполі'

Ліга чемпіонів. Група F. 1-й тур

'Шахтар' (Україна) – 'Наполі' (Італія) 2:1

Голи: Тайсон, 15, Феррейра, 58 – Мілік, 71 (з пенальті)

'Шахтар': П'ятов, Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Тайсон, Феррейра (Дентінью, 88), Ордець, Бернард, Марлос (Коваленко, 77), Фред, Степаненко.

'Наполі': Рейна, Мілік, Діавара, Альбіоль, Гулам, Кулібалі, Інсіньє, Хюсай, Зеліньскі (Аллан, 67), Гамшик (Мертенс, 60), Кальєхон.

Попередження: Фред, 69, Степаненко, 71 – Інсіньє, 69, Мертенс, 69, Кулібалі, 82.

'Шахтар' проводив стартовий матч групового раунду Ліги чемпіонів у Харкові проти 'Наполі'.

Донеччани впевнено розпочали матч і відкрили рахунок на 15-й хвилині. Даріо Срна навісив з правого флангу, Факундо Феррейра п’яткою віддав м'яч на Тайсона, який, незважаючи на опір двох суперників, точно пробив по воротах.

'Шахтар' збільшив перевагу у рахунку на 58-й хвилині. Тарас Степаненко несподівано опинився на лівому фланзі та навісив до карного майданчика, де передачу головою замкнув Факундо Феррейра.

'Наполі' скоротив відставання на 71-й хвилині. Степаненко кинувся у авантюрний підкат у чужому штрафному майданчику а збив Кріса Мертенса та був покараний одинадцятиметровим. Пенальті реалізував Аркадіуш Мілік.

'Шахтар' переміг 'Наполі' з рахунком 2:1.

• У іншому матчі 1-го туру у групі F англійський 'Манчестер Сіті' розгромив на виїзді голландський 'Фейєноорд' – 4:0.
  • Наступний матч 'Шахтар' зіграє 26 вересня у гостях проти 'Манчестер Сіті'.