Новости Украины

'Шахтар' - 'Наполі': 'гірники' перемогли у Харкові 'Шахтар' - 'Наполі': 'гірники' перемогли у Харкові Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/792/792759_w_300.jpg?v=1 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/792/792759_w_300.jpg?v=1 Тайсон забив один із м'ячів у ворота "Наполі" Донецький "Шахтар" переміг у стартовому матчі Ліги Чемпіонів італійський "Наполі"
'Шахтар' - 'Наполі': 'гірники' перемогли у Харкові
"Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з перемоги над "Наполі"
Тайсон забив один із м'ячів у ворота 'Наполі'

Донецький 'Шахтар' переміг у стартовому матчі Ліги Чемпіонів італійський 'Наполі' - 2:1. Гра проходила в Харкові.

Матч розпочався із атаки 'Шахтаря', але Тайсон на 4 хвилині не влучив у ворота. 'Наполі' відповів ударом Міліка – теж неточно.

На 15 хвилині небезпечно прострілив Ісмаілі – не було кому замкнути. А ще за мить гірники відкрили рахунок. Тайсон отримав м'яч від Ферейри і пробив у дотик – без шансів для Рейни. На 22 хвилині Гамшик помилився з передачею і вивів Тайсона сам на сам із голкіпером. Цього разу Рейна виручив. Італійці продовжували тиснути. З 22 по 29 хвилину подали кілька кутових. Після останнього з них Альбіоль не влучив у ворота з двох метрів.

Найнебезпечніший момент біля воріт 'Шахтаря' створив Ордець коли переривав пас із лівого флангу. На щастя м'яч пройшов повз ворота. Небезпечно бив Інсіньє – П'ятов дістав м'яч у дальньому куті. Здавалося що гол у ворота українського клубу назріває.

Після відновлення гри Тайсон бив після пасу Ферейри але не влучив. Італійці відповіли небезпечним прострілом Кальєхона, однак він не знайшов адресата.

А на 58 хвилині 'Шахтар' подвоїв перевагу. Степаненко вирізав м'яч у центр карного майданчика а Феррейра замкнув подачу ударом головою 2:0.

Італійці кинулися відігруватися але Мертенс на 60 хвилині з вигідної позиції пробив прямо в руки Андрія П'ятова. На71 хвилині арбітр призначив пенальті після порушення Степаненка в боротьбі з Мертенсом й Мілік легко обіграв П'ятова 2:1.

За 10 хвилин до кінця 'Наполі' затис донеччан на їхній половині поля.

Гірники відповіли ударом Ферейри в штангу. На добиванні першим був Коваленко, але пробив невпевнено. Буквально в наступній атаці неаполітанців міг виручити Мілік, але не зумів реалізувати вихід сам-на-сам із П'ятовим – вище воріт.

На 87 хвилині у 'Наполі' черговий вихід на ворота П'ятова – Кальєхон не зумів переграти воротаря збірної України. На 90 хвилині Мертенс ледь не обіграв увесь захист 'Шахтаря', але виручив Ракицький. Останні атаки італійців були безрезультатними 2:1 – перемога гірників.

Шахтар Україна - Наполі Італія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 15 Тайсон, 2:0 - 58 Феррейра, 2:1 - 71, пенальті Милик.

Шахтар - П´ятов, Ордець (Хочолава, 90), Ісмаїлі, Срна, Ракицький, Фред, Степаненко, Тайсон, Марлос (Коваленко, 77), Бернард, Феррейра (Дентіньо, 88).

Наполі - Рейна, Альбіоль, Гулям, Хюсай, Кулібалі, Гамшик (Мертенс, 60), Діавара, Кальєхон, Зелінські (Аллан, 67), Інсіньє, Мілік.

Попередження: Фред (68), Інсіньє (68), Мертенс (69), Степаненко (71), Кулібалі (82).

All Goals & highlights HD - Sh........ D......... livgol

В іншому матчі групи, який проходив паралельно, нідерландський 'Фейєноорд' на своєму полі програв англійському 'Манчестер Сіті' з рахунком 0:4. У складі переможців дубль оформив Джон Стоунс, ще по голу забили Серхіо Агуеро і Габріел Жезус.

Фейеноорд Нідерланди - Манчестер Сіті Англія 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 - 2 Стоунз, 0:2 - 10 Агуеро, 0:3 - 25 Габріел Жезус, 0:4 - 63 Стоунз.

Фейеноорд - Джонс, Нелом, ван дер Хейден, Сен-Жюст, Боттегін, Тріндаде, Амрабат (Ларссон, 78), Боетіюс, Ель-Ахмаді, Бергейс (Торнстром, 46), Крамер (Вента, 72).

Манчестер Сіті - Едерсон, Стоунз, Уокер, Отаменді, Менді, Фернандіньо (Сане, 72), Сілва (Делф, 67), де Брюйне, Бернарду Сілва, Агуеро (Стерлінг, 60), Габріел Жезус.

Попередження: де Брейне (15), Сен-Жюст (38), Крамер (40), Тріндаде (40), Боттегін (66)

26 вересня 'Шахтар' зіграє з 'Манчестер Сіті' на виїзді.