Новости Украины

Станіслав Бєлковський: Анексія Криму – емоційне рішення Путіна Станіслав Бєлковський: Анексія Криму – емоційне рішення Путіна Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/111111111111-14.jpg http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/111111111111-14.jpg Путін – це переважно людина бізнес-рішень, але інколи й емоційних кроків, до яких, наприклад, належить анексія Криму. Таку думку в
Станіслав Бєлковський: Анексія Криму – емоційне рішення Путіна

Путін – це переважно людина бізнес-рішень, але інколи й емоційних кроків, до яких, наприклад, належить анексія Криму.

111111111111

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK. «Президенту Росії зараз не потрібно, щоб російські танки опинилися під Києвом. Адже Путін абсолютно «впав» у філософію гібридної війни, яка не передбачає формального оголошення війни та введення регулярних військ», – зауважив Бєлковський. Політолог пояснив, що гібридна війна в уявленні Путіна складається з кількох головних компонентів.


«Важливою складовою гібридної війни є використання приватних військових компаній і воєнних угруповань, які формально не належать жодній державі, а тому ніхто не несе за них відповідальності. Також це теракти і диверсії, які проводять спецслужби, і, зрештою, інформаційні атаки та кібервійни», – зазначив експерт. Цим усім, пояснює російський політолог, Путін готовий охоче займатися, але напряму вести танки на Київ йому абсолютно не хочеться.


«Путін – це переважно людина бізнес-рішень, але інколи й емоційних кроків, до яких, наприклад, належить анексія Криму. Незважаючи на те, що зараз багато хто вважає, що анексія Криму планувалася за 10-15 років, але ніяких реальних планів не було. Ці плани дозріли 23 лютого 2014 року в результаті емоційного перенапруження через низку негативних для Путіна подій. Зокрема, ігнорування світовими лідерами відкриття та закриття Олімпіади в Сочі, аварійна посадка його гелікоптера, що було розцінено як спроба замаху, і, зрештою, втеча Віктора Януковича», – проаналізував Станіслав Бєлковський.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS