Новости Украины

Бєлковський: Щодо Саакашвілі влада не прийняла жодного з правильних рішень Бєлковський: Щодо Саакашвілі влада не прийняла жодного з правильних рішень Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/1111111111111-9.jpg http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/1111111111111-9.jpg У ситуації довкола повернення Міхеїла Саакашвілі українська влада, а зокрема Петро Порошенко, надали перевагу найгіршому варіанту
Бєлковський: Щодо Саакашвілі влада не прийняла жодного з правильних рі

У ситуації довкола повернення Міхеїла Саакашвілі українська влада, а зокрема Петро Порошенко, надали перевагу найгіршому варіанту – «ні миру, ні війни».

1111111111111

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK. «На мій погляд, Петр Порошенко зараз перебуває в панічному стані. І про це свідчили всі його рішення, які приймала влада 10 вересня, в день повернення Саакашвілі до України. Можливо, це були і не особисті рішення президента, але все одно вся відповідальність залишається на ньому», – прокоментував Бєлковський.


Натомість політолог зауважив, що у випадку із Саакашвілі влада могла прийняти одне із двох послідовних, цілісних рішень. «Перше рішення влади могло бути таким: спокійно та безперешкодно допустити Міхеїла Саакашвілі в Україну, і дати можливість оскаржити в суді рішення щодо позбавлення його громадянства. Друге рішення влади могло бути більш жорстким – затримати Саакашвілі, арештувати його через порушення однієї із статей Адміністративного процесуального кодексу про незаконний перетин кордону, і дати хід грузинським документам про екстрадицію Міхеїла Саакашвілі», – змоделював російський політолог.


Так, одній частині українського істеблішменту сподобалося б перше рішення, а іншій частині – друге. Проте в обох випадках це можна було б цілком пояснити. Натомість у такій ситуації Порошенко надав перевагу найгіршому варіанту – ні миру, ні війни. «У результаті, Саакашвілі прибув до Львова героєм, і це його хоч і локальний та короткочасний, але все ж тріумф. І тепер Саакашвілі явно бере приклад з Наполеона Бонапарта, адже хоче пройти всю Україну», – проаналізував Станіслав Бєлковський.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS