Новости Украины

Олексій Резніков: «Конкурс на посаду начальника Управління реклами буде проведено у жовтні» Олексій Резніков: «Конкурс на посаду начальника Управління реклами буде проведено у жовтні» КМДА http://kievcity.gov.ua/favicon.ico КМДА 12 вересня розпорядженням Київського міського голови оголошено конкурс на зайняття вакантних посад категорії «Б», серед яких, зо

12 вересня розпорядженням Київського міського голови оголошено конкурс на зайняття вакантних посад категорії «Б», серед яких, зокрема, і посада начальника Управління з питань реклами КМДА.

Як повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков, документи від кандидатів на посаду приймаються до 18:00 27 вересня, а сам конкурс відбудеться 2 жовтня о 10:00 у приміщенні КМДА (вул. Хрещатик, 36).

«Другого жовтня пройде конкурс на посаду керівника Управління реклами і вже до кінця жовтня ми матимемо результати. Далі, після проведення конкурсу та оголошення результатів в Управлінні реклами, пройде конкурс на посаду директора комунального підприємства «Київреклама», – розповів Олексій Резніков.

За його прогнозами, конкурс на зайняття посади директора КП «Київреклама» пройде у листопаді, а результати будуть оголошені вже до кінця року.

Окрім того, 2 жовтня відбудеться конкурс на зайняття посади начальника Управління туризму та промоції.

Із переліком документів, що необхідні для участі в конкурсі на посади начальників Управління реклами й Управління туризму, умовами конкурсу та іншими деталями можна ознайомитись за посиланням: /news/54086.html.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS