Новости Украины

Президент України зустрівся з Першим заступником Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Президент України зустрівся з Першим заступником Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ http://www.president.gov.ua/favicon.ico ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/05/56/94/cc86137e3e451d97624a9a82cf07573f_1505305920_large.png http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/05/56/94/cc86137e3e451d97624a9a82cf07573f_1505305920_large.png Президент України Петро Порошенко прийняв Першого заступника Директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона. Глава держави підкресл
Президент України зустрівся з Першим заступником Директора-розпорядник

Президент України зустрівся з Першим заступником Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду

Президент України Петро Порошенко прийняв Першого заступника Директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона.

Глава держави підкреслив надзвичайно важливу роль Міжнародного валютного фонду у впровадженні реформ в Україні.

Співрозмовники обговорили стан впровадження освітньої, медичної та пенсійної реформ. Президент Петро Порошенко окремо відзначив важливість створення ефективної системи боротьби з корупцію в Україні.

Сторони обговорили перспективи виконання Меморандуму про економічну та фінансову політику в контексті надання чергового траншу Україні в рамках програми Механізму розширеного фінансування.

Девід Ліптон підкреслив, що Україна має скористатись позитивним покращенням у внутрішній економіці для завершення реформ та стабільного зростання та відзначив високу динаміку співпраці між МВФ та Україною.

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS