Новости Украины

Сьогодні в Раді була година запитань до... Сьогодні в Раді була година запитань до... FB Лещенко Сергей http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg FB Лещенко Сергей http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg Сьогодні в Раді була година запитань до уряду. Моє питання, до якого не дійшла черга, стосувалося того, що вже зроблено Кабміном д
Сьогодні в Раді була година запитань до...

Сьогодні в Раді була година запитань до уряду. Моє питання, до якого не дійшла черга, стосувалося того, що вже зроблено Кабміном для виправлення ситуації на ринку автогазу.

Минуло три тижні, як ціна на автогаз виросла в півтора рази. Ці гроші, які раніше заощаджували люди, тепер лякають у кишені бенефіціарів схеми, в тому числі одіозного Медведчука. Урядом було оголошено багато пафосних слів про потребу створити необхідну інфраструктуру, щоб цей ринок розвивався і не виникало монополій. І ось цього тижня я разом з колегами із ДемАльянс відвідав газонакопичувальну станцію в Житомирській області. Щоб ви розуміли, про які масштаби ідеться - це потребує років роботи та мільйонів доларів інвестицій. І ніхто ніколи не буде вкладати гроші та ризикувати, якщо замість підтримки весь цей бізнес руками СБУ намагаються покласти під Медведчука. Тому ми будемо далі захищати конкуренцію на цьому ринку - бо тільки конкуренція може гарантувати нормальні ціна для українців.

Просмотры: 9 518
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS