Новости Украины

ЗНО 2018 з російської мови відмінили ЗНО 2018 з російської мови відмінили Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/792/792554_w_300.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/792/792554_w_300.jpg?v=0 В 2018 році не буде ЗНО з російської мови Фото: testportal.gov.ua З переліку предметів з яких у наступному році будуть складати
ЗНО 2018 з російської мови відмінили
Відмінили ЗНО з російської мови
В 2018 році не буде ЗНО з російської мови Фото: testportal.gov.ua

З переліку предметів з яких у наступному році будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання виключили російську мову.

Про це стало відомо з Наказу Міністерства освіти.

При ньому є список з 11 предметів: українська мова і література; історія України; математика; біологія, географія, фізика, хімія; англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів - української мови та літератури, математики або історії України та одного з предметів, зазначених в переліку - будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У системі ЗНО відбудуться зміни

Для проведення ЗНО з іноземних мов використають тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде частина 'Розуміння мови на слух', яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Тестування випускників відбудеться з 22 травня по 14 липня.

Президент України Петро Порошенко планує внести до Верховної Ради законопроект, який регулює використання української мови в сфері обслуговування.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Teneo 17:54 12.09.2017 0
да оставьте только польский и английский (дабы приказы хозяев и бугров понимать) и устный счет до 10 - дабы не путал сколько лопат говна куда кидать. галичане - общность (не нация, какая они в опу нация) вечных рабов и пресмыкающихся тварей

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS