Новости Украины

Герої не вмирають! Мережу вразило зображення загиблого в бою з російськими окупантами співака на стіні готелю у ЄС Герої не вмирають! Мережу вразило зображення загиблого в бою з російськими окупантами співака на стіні готелю у ЄС FromUA.News http://fromua.news/favicon.ico FromUA.News http://patrioty.org.ua/images/2017/09/10184537_ak_large.jpg http://patrioty.org.ua/images/2017/09/10184537_ak_large.jpg Його любили у Франції, Бельгії, Британії, Швейцарії і низці інших держав ЄС. До річниці українського 'Мефістофеля' цінит
Герої не вмирають! Мережу вразило зображення загиблого в бою з російсь
Його любили у Франції, Бельгії, Британії, Швейцарії і низці інших держав ЄС. До річниці українського 'Мефістофеля' цінителі таланту віддали шану таким чином.
Герої не вмирають!', - написав користувач соцмережі 'Фейсбук' Геннадій Тарасенко та поділився на сторінці спільноти 'Патріоти України - єднаймося!' вражаючою світлиною, на якій можна побачити Василя Сліпака                                                                                           Оперний співак, який залишив роботу у Франції заради захисту рідної країни, загинув під Дебальцевим у червні 2016 року.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 17:54 12.09.2017 0
Посмотрим через год.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS