Новости Украины

В окрузі №50 виявили розбіжності у протоколах – голову ОВК забрала «швидка»'> В окрузі №50 виявили розбіжності у протоколах – голову ОВК забрала «швидка»'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.rbc.ua/static/img/u/n/untitled_1_18_650x410.jpg https://www.rbc.ua/static/img/u/n/untitled_1_18_650x410.jpg В окрузі №50 з центром у місті Покровськ Донецької області стались сутички після того, як спостерігачі помітили розбіжності у циф
В окрузі №50 виявили розбіжності у протоколах – голову ОВК забрала «шв

В окрузі №50 з центром у місті Покровськ Донецької області стались сутички після того, як спостерігачі помітили розбіжності у цифрах в протоколах комісій.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, під час прийому документів від дільничної виборчої комісії №140065 спостерігачі від партій та кандидатів помітили розбіжності в протоколах, які наявні у спостерігачів та ті, які ДВК передає ОВК.

Спостерігачі вимагали, щоб голова ОВК зачитала в голос протокол і всі цифри, які у ньому зазначено, проте голова окружної комісії відмовилась це робити і спробувала покинути приміщення. Спостерігачі спробували зупинити її фізично, заблокувавши двері.

У той час на вулиці активісти встановили кілька наметів та почали зносити шини, вимагаючи проведення чесних виборів та недопуску фальсифікацій. Поліція попросили прибрати шини, через що між мітингувальниками та правоохоронцями сталося словесна перепалка.

Близько 22:45 голову ОВК №50 забрала карета швидкої допомоги через скарги на погане самопочуття.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS