Новости Украины

ЦВК порахувала більше половини протоколів: прохідний бар'єр долають п'ять партій ЦВК порахувала більше половини протоколів: прохідний бар'єр долають п'ять партій DW Украина http://www.dw.com/favicon.png DW Украина Партія "Слуга народу" набирає понад 42 відсотки голосів за результатами підрахунку Центрвиборчкомом понад 50 відсотків протоколів.
Партія 'Слуга народу' набирає понад 42 відсотки голосів за результатами підрахунку Центрвиборчкомом понад 50 відсотків протоколів. Прохідний бар'єр долають ще чотири партії.

Партія'Слуга народу' - беззаперечний лідерна цьогорічних парламентських виборах в Україні. Згідно з оприлюдненим зранку понеділка, 22 липня, попереднім результатом підрахунку 52,7 відсотка протоколів, ця політична сила набирає 42,45 відсотка. За нею йде 'Опозиційна платформа - За життя' (ОПЗЖ) - 12,89 відсотка. На третьому місці 'Євросолідарність' з 8,63 відсотка, за нею йдуть ВО 'Батьківщина' - 8,02 відсотка та 'Голос' - 6,38 відсотка.

За попередніми даними, партія 'Слуга народу', ймовірно, зможе сформувати в новому парламенті однопартійну більшість.

Решта партій, за попередніми даними, не подолали прохідний 5-відсотковий бар'єр.

Дані екзит-полу

Як повідомлялося, в Україні 21 липня відбулися позачергові вибори до Верховної Ради, в яких змагалися 22 політичні сили та майже шість тисяч кандидатів у народні депутати. Голоси за своїх кандидатів могли віддати майже 30 мільйонів українців в 199 мажоритарних округах замість 225 (через анексію Росією українського Криму і непідконтрольні Києву частини Донбасу). Ще пів мільйона українців могли проголосувати на закордонних дільницях.

Зафіксована явка виборців становила 49,84 відсотка, що стало найнижчим показником серед усіх голосувань, які відбулись за останні 13 років. За даними ЦВК, на виборах до Верховної Ради у 2014 році голоси віддали 52,4 відсотка виборців, у 2012-му - 57,8 відсотка, у 2007 році - 57,9 відсотка, а у 2006-му - 67,5 відсотка.

Дивитись відео 02:54

'Домашнє завдання' для Ради: що мають зробити нові депутати (19.07.2019)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS