Новости Украины

КПВВ 'Майорське' у понеділок не працює через 'вибухонебезпечну ситуацію' КПВВ 'Майорське' у понеділок не працює через 'вибухонебезпечну ситуацію' DW Украина http://www.dw.com/favicon.png DW Украина Внаслідок подовження робіт з розмінування місцевості КПВВ "Майорське" в понеділок не працюватиме, повідомили в Державній прикордон
Внаслідок подовження робіт з розмінування місцевості КПВВ 'Майорське' в понеділок не працюватиме, повідомили в Державній прикордонній службі України.

Розташований у Донецькій області контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) 'Майорське' у понеділок, 22 липня, не здійснюватиме пропуску осіб і транспорту у зв'язку зі збереженням вибухонебезпечної ситуації. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Державної прикордонної служби України. Причина цього в тому, що цього дня буде подовжено 'заходи з розмінування місцевості'.

'Контрольний пункт в'їзду-виїзду 'Майорське' функціонувати не буде, пропуск осіб і транспорту через лінію розмежування не здійснюватиметься', - йдеться в повідомленні пресцентру відомства. Так само у зв'язку зі 'збереженням вибухонебезпечної ситуації біля КПВВ 'Майорське' 22 липня дорожній коридор 'Горлівка - Бахмут' функціонувати не буде', зазначається в повідомленні відомства.

Натомість, інші КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

Нагадаємо, напередодні на КПВВ 'Майорське' знайшли більше десятка вибухонебезпечних предметів, внаслідок чого роботу КПВВ було припинено. Потім з 19:00 по 21:15 контрольний пункт відновив роботу.

Дивитись відео 02:48

До школи через лінію фронту (05.04.2018)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS