Новости Украины

В Ужгороді у залі ОВК членкиня дільничної комісії мала печатку та, ймовірно, штампувала протокол'> В Ужгороді у залі ОВК членкиня дільничної комісії мала печатку та, ймовірно, штампувала протокол'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2014/12/5338A001-65DA-420B-8DD3-E23DFCFC433C_mw1024_mh1024_s2.jpg https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2014/12/5338A001-65DA-420B-8DD3-E23DFCFC433C_mw1024_mh1024_s2.jpg На ОВК №68 (центр - Ужгород) спостерігач ОПОРИ зафіксував членів однієї дільничної виборчої комісії із села Геївці, які привезли
В Ужгороді у залі ОВК членкиня дільничної комісії мала печатку та, ймо

На ОВК №68 (центр - Ужгород) спостерігач ОПОРИ зафіксував членів однієї дільничної виборчої комісії із села Геївці, які привезли з собою на ОВК печатку. Також, як зафіксовано на відео спостерігачем, членкиня ДВК, ймовірно, щось писала на бланку протоколу. Про інцидент повідомлено поліцію.

Спостерігач помітив цей факт у залі, де проходить засідання окружної виборчої комісії та приймається документація із ДВК. Представник ОПОРИ запитав у членів комісії, чому вони взяли з собою печатку. Як видно на відео, жінка відповіла, що печатку взяли для того, аби у разі помилок не повертатися на дільницю.Спостерігач ОПОРИ повідом про інцидент за телефоном 102.

Відповідно до частини 4 статті 93 Закону України «Про вибори народних депутатів» під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні дільничної виборчої комісії.

Згідно з частиною 7 статті 91 Закону України «Про вибори народних депутатів» забороняється заповнення протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі олівцем, а також внесення до них без відповідного рішення дільничної виборчої комісії будь-яких виправлень.

Відповідно до ч. 2 ст. 158 Кримінального кодексу України підробка або незаконне виготовлення, використання або зберігання незаконно виготовлених чи підроблених виборчих документів (виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, про підсумки голосування на виборах чи референдумі, про результати виборів або референдуму та інших документів, які відповідно до законодавства відносяться до виборчих документів) - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS