Новости Украины

Чинний президент раптово помер, країна в жалобі: зовсім молодий Чинний президент раптово помер, країна в жалобі: зовсім молодий Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://znaj.ua/images/2018/10/12/0LQCHLH5gwHsvPhcV8PdpcNfmVghfpWtOBlhjHvT.jpeg https://znaj.ua/images/2018/10/12/0LQCHLH5gwHsvPhcV8PdpcNfmVghfpWtOBlhjHvT.jpeg Причиною смерті Бердимухамедова називається гостра ниркова недостатність Помер президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.
Чинний президент раптово помер, країна в жалобі: зовсім молодий

Причиною смерті Бердимухамедова називається гостра ниркова недостатність

Помер президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.

Про це 21 липня повідомив політолог і директор Центру моніторингу євразійських проблем Аслан Рубан агентству «Говорить Москва» з посиланням на місцеве джерело.

«Люди, які мені повідомили, вони живуть в Ашхабаді. Вони бізнесмени. Я коли запитав, чи точно це, вони сказали: є знайомі, які працюють в спецслужбах, вони передають, що так, це сталося, коли він вийшов у відпустку», - сказав Рубан.

Зазначається, що Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня.

Також про смерть Бердимухамедова 21 липня повідомив Telegram-канал El Murid, що спеціалізується на висвітленні подій в арабських країнах. Він посилався на неназвану туркменську опозицію.

Також опозиційний YouTube-канал «Вільний Туркменістан» з посиланням на своїх кореспондентів в Ашхабаді повідомляв, що політик помер 20 липня у другій половині дня. Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність.

Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації на даний момент немає.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS