Новости Украины

На Кіровоградщині щонайменше 13 виборців проголосували без паспорта'> На Кіровоградщині щонайменше 13 виборців проголосували без паспорта'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора У Кіровоградській області спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що 13 виборців проголосували без паспорта в округах № 101 та 100. Голос

У Кіровоградській області спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що 13 виборців проголосували без паспорта в округах № 101 та 100.

Голосування без паспорта зафіксоване на дільницях № 350469 (с. Ганнівка Новоукраїнського району), 350680 (с. Лозуватка Благовіщенського району).

У селі Ганнівка члени ДВК вже після зауваження спостерігача ОПОРИ та виклику поліції дали проголосувати без паспорта ще 11 особам.

Нагадаємо, що видача бюлетенів без пред’явлення документу є порушенням ч.3 ст.85 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: При проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії, за умови пред'явлення виборцем одного з документів, зазначених відповідно у частинах четвертій, п'ятій чи шостій статті 2 цього Закону.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS