Новости Украины

Дніпропетровщина: в 37 виборчому окрузі на дільницях виявили неправдиву інформацію'> Дніпропетровщина: в 37 виборчому окрузі на дільницях виявили неправдиву інформацію'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора В 37 виборчому окрузі, що територіально розміщений вздовж Кривого Рогу, спостерігачі ОПОРИ виявили на інформаційних плакатах, які

В 37 виборчому окрузі, що територіально розміщений вздовж Кривого Рогу, спостерігачі ОПОРИ виявили на інформаційних плакатах, які надрукувала окружна комісія, неправдиву інформацію стосовно кандидата. Інформацію передано в поліцію

Спостерігачка ОПОРИ в день голосування, 21 липня виявила на території дільничних виборчих комісій 37 виборчого округу, інформаційні плакати з біографічними відомостями стосовно кандидатів, які відрізняються від тих, що розміщені на сайті ЦВК.

Так, на інформаційних плакатах кандидатів з прізвищем Фартушний зазначено, що вони є представниками партії «Слуга народу». Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що на сайті ЦВК зазначено, що Микола Фартушний є самовисуванцем.

Представниця ОПОРИ провідомила правоохоронні органи про факт виявленого порушення.

Членкиня ОВК №37 Марина Акімова повідомила спостерігачці ОПОРИ, що макети плакатів готувала ОВК. Про те, що кандидат Микола Фартушний – самовисуванець комісії відомо. Наразі, члени ОВК перевіряють макети плакатів, які надавались друкарні.

Тим часом, на деяких ДВК вже почали виправляти помилку.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS