Новости Украины

На Львівщині фіксують проблеми із матеріально-технічним забезпеченням дільниць'> На Львівщині фіксують проблеми із матеріально-технічним забезпеченням дільниць'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора На дільницях Львівщини представники ОПОРИ зафіксували проблеми з невідповідністю щодо кількості скриньок для голосування. Недоста

На дільницях Львівщини представники ОПОРИ зафіксували проблеми з невідповідністю щодо кількості скриньок для голосування.

Недостатньо скриньок у с. Ямпіль (дільниця № 460989) Пустомитівський район, с. Катина (дільниця № 461390) Старосамбірський район. На великій дільниці № 460126 у смт. Ожидів Буського району лише 2 виборчі скриньки.

Замість 6 скриньок - 4 на великій дільниці № 461998 та 5 на великій дільниці №461976 у місті Львові (115 виборчий округ).

Також на ранковому засіданні члени дільничної виборчої комісії №460558 с. Верхобуж Золочівського району проголосували за використання лише однієї скриньки для голосування, мотивуючи це тим, що виборців буде мало, а також, що мале приміщення для голосування.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS