Новости Украины

На одній з дільниць у Деснянському районі поліцейський випадково забрав ключ від сейфу з бюлетенями'> На одній з дільниць у Деснянському районі поліцейський випадково забрав ключ від сейфу з бюлетенями'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора У Києві на дільниці № 800270 (213 округ, Деснянський район) під час ранкового засідання з'ясувалося, що поліцейський, який чергува

У Києві на дільниці № 800270 (213 округ, Деснянський район) під час ранкового засідання з'ясувалося, що поліцейський, який чергував уночі, забрав ключі від сейфу з бюлетенями.

Про це повідомили спостерігачі ОПОРИ.

Дільниця знаходиться за адресою вул. Данькевича, 13. Члени комісії оперативно видзвонили правоохоронця і він повернув ключі. Тож для виборців дільниця відкрилася вчасно.

За коментарями звертайтеся:

Максим Зінчук,

координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Києві

тел.: 063 582 67 07

e-mail: kyiv@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS