Новости Украины

Миколаївщина: на дільниці встановили напіввідкриті кабінки, а член ДВК допомагав голосувати виборцю'> Миколаївщина: на дільниці встановили напіввідкриті кабінки, а член ДВК допомагав голосувати виборцю'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/parl-vybory/21_07_19_Kabinky_480650.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/parl-vybory/21_07_19_Kabinky_480650.jpg На одній з дільниць встановили кабінки, які закриті тканиною лише з трьох сторін, а на іншій член ДВК допомагав виборцю здійснити
Миколаївщина: на дільниці встановили напіввідкриті кабінки, а член ДВК

На одній з дільниць встановили кабінки, які закриті тканиною лише з трьох сторін, а на іншій член ДВК допомагав виборцю здійснити волевиявлення.

Так, у 131-ому окрузі, на дільниці №480650 у м. Вознесенськ, встановили кабінки, які порушують таємницю голосування. Вони закриті тканиною лише з трьох сторін, тому волевиявлення громадянина можуть помітити сторонні особи.

Згідно з частиною 2 статті 85 Закону України «Про вибори народних депутатів України» організація проведення голосування та підтримання у приміщенні для голосування належного порядку, забезпечення таємності волевиявлення виборців під час голосування покладаються на дільничну виборчу комісію. У разі вчинення правопорушень, за які законом встановлена відповідальність, голова або заступник голови дільничної виборчої комісії мають право запросити у приміщення для голосування поліцейського, який повинен вжити до порушника передбачених законом заходів та залишити приміщення для голосування. Перебування поліцейських у приміщенні для голосування в інших випадках забороняється.

А на дільниці №480329, розташованій в психоневрологічному інтернаті (село Лупареве), спостерігач ОПОРИ зафіксував, як член ДВК допомагав виборцю заповнювати бюлетень.

Відповідно до частини 5 статті 85 Закону України «Про вибори народних депутатів України» виборчі бюлетені заповнюються виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення виборчих бюлетенів забороняється присутність у кабіні для таємного голосування інших осіб. Виборець, який внаслідок фізичних вад не може самостійно заповнити виборчий бюлетень, має право з відома голови або іншого члена дільничної виборчої комісії скористатися допомогою іншого виборця, крім члена виборчої комісії, кандидата у депутати, його довіреної особи, уповноваженої особи партії, офіційного спостерігача.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS