Новости Украины

Львівщина напередодні виборів: ОПОРА все ще фіксує агітацію у громадському транспорті та без вихідних даних'> Львівщина напередодні виборів: ОПОРА все ще фіксує агітацію у громадському транспорті та без вихідних даних'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/19.07.19_LV_11.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/19.07.19_LV_11.jpg Опісля першого складного адміністративного протоколу, другої заяви щодо розміщення плакатів у громадському транспорті, агітаційні
Львівщина напередодні виборів: ОПОРА все ще фіксує агітацію у громадсь

Опісля першого складного адміністративного протоколу, другої заяви щодо розміщення плакатів у громадському транспорті, агітаційні матеріали Йосипа Дяківа знову є у маршрутних таксі (121 округ). Також спостерігачі ОПОРИ фіксують у липні білборди кандидатів, політичних партій без вихідних даних та у не встановлених місцях. Низка кандидатів не передруковували агітаційні плакати, а лише доклеювали вихідні дані.

Так, плакати Андрія Лопушанського (125 виборчий округ), Володимира Наконечного, Йосипа Дяківа (121 виборчий округ) спостерігачі ОПОРИ зафіксували всередині та зовні громадського транспорту.

Вперше про те, що в автобусах, які курсують вулицями міста Трускавця, розміщені плакати Йосипа Дяківа (самовисування) у поліції зафіксували опісля повідомлення на службу «102» 13 липня. Правоохоронці склали адміністративний протокол. Через три дні про аналогічне порушення (агітаційні плакати у громадському транспорті (Дрогобич-Стебник № 148 та Дрогобич - Заколот № 108)) у поліцію повідомили спостерігачі ОПОРИ. Водії пояснили, що вказані маршрутні таксі належать малому колективному підприємству «Транс-Екіпаж», керівником якого є Йосип Дяків. Поки поліція проводить перевірку по даному факту, 18 липня мешканці 121 виборчого округу знову продовжують фіксувати на автобусах плакати із зображенням кандидата Дяківа.

Зазначимо, що за законом розміщення носіїв політичної реклами у транспорті загального користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалі, портів, аеропортів забороняється (ч. 9 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»).

Агітаційних матеріалів про кандидатів побільшало в останній тиждень виборчої кампанії. Наприклад, Іванна Козак розповсюджувала свою передвиборчу програму у 116 окрузі, у 115 окрузі з’явилася плакати Богдана Рабешка, у 120 - Ярослава Дубневича. Також в місті Городок (120 виборчий округ) на стовпах на автостанції висіли оголошення про зустріч з виборцями з Анатолієм Гриценком.

У 126 окрузі на балконах розміщені банери Ростислава Кушини «Змінимо країну разом» та плакати на електроопорах «Хочеш змін? Просто будь Українцем» Олега Турка. Білобрди «Свій. Справжній. Новий. Голосуємо за Андрія Баса» кандидата від партії «Сила і Честь» та листівки «Час обирати майбутнє» Романа Ясінського є у 123 виборчому окрузі.

У під’їздах на ручках дверей у 117 окрузі агітатори розвішували хенгери із зображенням Ярослава Рущишина, а у 126 окрузі - з Олегом Канівцем.

Агітаційні матеріали без вихідних даних спостерігачі ОПОРИ фіксували у місті Буську, селах Ясенів, Ожидів та Олесько - «Вихід є! Сергій Івах», білборд у Львові Валерія Веремчука, у Самборі Анатолія Гриценка, рекламні щити у Стрию «Української стратегії Гройсмана». У місті Самборі висять біл-борди із зображенням Анатолія Гриценка. Агітаційні матеріали з надписом «Для України зроблено недостатньо, якщо не зроблено ВСЕ! Микола Голомша голова партії «Патріот» (116 округ), Андрія Галушки та Володимира Гірняка у 120 окрузі. «Досить лозунгів. Хабарі не беру, не даю», «Зе! Депутат. Слуга народу» агітаційні плакати з такими гаслами є на вулиці Шевченка, Левандівській, Городоцькій, Личаківській. На них зображений Ростислав Мельник, кандидат від політичної партії «Слуга народу» у 116 окрузі.

Також без жодних маркувань є біл-борд у Львові на вулиці Куліша та сітілайт у місті Стрий «Захистимо європейське майбутнє. Європейська солідарність». Ще один плакат з такими словами із зображенням Ірини Геращенко без вихідних даних є на вулиці Куліша у Львові. На одній із рекламних площ розміщена агітація ще з президентської кампанії Петра Порошенка - «Головне не втратити країну» (без вихідних даних).

Також зазначимо, що низка кандидатів, опісля офіційної реєстрації, не передруковували свою агітаційною продукцію, а на біл-борди без вихідних даних доклеювали інформацію про тираж, відповідального за друк та того, хто випускає. Такі випадки спостерігачі ОПОРИ зафіксували у 122 виборчому окрузі на сітілайтах та біл-бордах Ореста Сеня, Євгена Рибчинського, Андрія Думи, Романа Ониська.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS