Новости Украины

На Буковині кандидат провів концерт румунською мовою, залучивши іноземного артиста: ОПОРА звернулася до поліції'> На Буковині кандидат провів концерт румунською мовою, залучивши іноземного артиста: ОПОРА звернулася до поліції'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/19.07.19_Chernivtsi_screenshot_01.JPG https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/19.07.19_Chernivtsi_screenshot_01.JPG 18 липня у селі Бояни відбувся концерт, на якому виступав кандидат в народні депутати Іван Семенюк (ВО №203). Також участь у захо
На Буковині кандидат провів концерт румунською мовою, залучивши інозем

18 липня у селі Бояни відбувся концерт, на якому виступав кандидат в народні депутати Іван Семенюк (ВО №203). Також участь у заходів взяв артист під псевдонімом «Fuego», який, за словами місцевих жителів, є громадянином Румунії.

Концерт відбувався біля місцевого будинку культури, площа біля його будівлі та біля входу у приміщення використовувалися як сцена. Біля неї був розміщений агітаційний плакат в підтримку Івана Семенюка, кандидата в народні депутати на окрузі №203. Агітація була надрукована українською мовою, однак сам концерт проводився румунською мовою.

Захід розпочався із промови ведучих, в якій вони розповіли про артистів та колективи, які виступатимуть, а також висловили свою подяку Івану Семенюку. Далі на сцену вийшли колективи «Буковина-Бенд» та «Міоріца Бояни».

«І хочемо ще раз сказати щире дякую Івану Васильовичу Семенюку, людині з великої букви, яка робить все можливе, аби розвинути не тільки рідне село, але й всю область», – каже ведуча концерту.

Після виступу колективів на сцену вийшов сам Іван Семенюк.

«Хочу попросити вас 21 числа прийти на вибори, зробити все можливе, щоб вибрати кандидата з району Новоселиця, нас 4. Думаю, з 4-ох знайдете кого захочете вибрати. І хочу попросити, щоб всі прийшли на вибори. Тому я на сцені, і хочу сказати кілька слів про гостей, яких я сьогодні привіз. Справді, не можемо робити такі свята без танців, і без людей, які гарно співають на свято села. З нами людина, яка є моїм другом, і заспівати нам не відмовився. Це Паул Фуего. Дякую за увагу і щасливого року», – сказав Іван Семенюк.

Близько 19:20 перед будинком культури почав свій виступ артист «Fuego». Він зазначив, що виступити у Боянах його покликав Іван Семенюк.

За словами інших відвідувачів концерту, Фуего є громадянином Румунії. Також інформацію про це можна знайти в Інтернеті.

У зв’язку з цим, довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА звернувся до поліції із проханням перевірити, чи не порушує виступ іноземного артиста частину 1 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», у якій йдеться про те, що участь у передвиборній агітації забороняється іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії - суб'єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS