Новости Украины

Мешканцям Хмельниччини надходять листи від Володимира Гройсмана'> Мешканцям Хмельниччини надходять листи від Володимира Гройсмана'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/18.07.2019_Khmelnychchyna_Lysty-vid-Hroismana-1.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/18.07.2019_Khmelnychchyna_Lysty-vid-Hroismana-1.jpg Мешканці селища Віньковець на Хмельниччині отримали у свої поштові скриньки листи від Володимира Гройсмана з проханням підтримати
Мешканцям Хмельниччини надходять листи від Володимира Гройсмана'&

Мешканці селища Віньковець на Хмельниччині отримали у свої поштові скриньки листи від Володимира Гройсмана з проханням підтримати команду партії «Українська стратегія Гройсмана» на виборах 21 липня.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, листи жителі Віньковець отримали 18 липня. Відправником на конверті зазначено Володимира Гройсмана, лідера політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», крім того, є логотип партії, її номер у бюлетені. Контактів адресата не вказано. У конверті – звернення Володимира Гройсмана «до родини», у якому він пояснює, чому його команда йде на вибори, та просить підтримати їх. Лист підписано лідером партії.

Вихідних даних, які необхідно зазначати на друкованих агітаційних матеріалах, немає ні на конверті, ні на самому зверненні.

Оскільки відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію – суб'єкта виборчого процесу вважаються передвиборчою агітацією, то зазначені листи мали б бути відповідним чином марковані. У частині 7 статті 69 Закону зазначається, що друковані агітаційні матеріали повинні містити відомості про їх замовника, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розміщення агітаційної продукції без вказаних вихідних даних забороняється відповідно до частини 23 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України». Партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, та кандидат у депутати в одномандатному окрузі фінансують із коштів свого виборчого фонду заходи і матеріали передвиборної агітації та розміщення політичної реклами на власну підтримку (частини 7 і 8 статті 68 цього Закону).

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS