Новости Украины

Гройсман розповів про головну передумову для появи в Україні інвестицій Гройсман розповів про головну передумову для появи в Україні інвестицій Depo http://www.depo.ua/favicon.ico Depo Гройсман розповів про головну передумову для появи в Україні інвестицій Україна має широкий спектр сфер та проектів для залученн

Україна має широкий спектр сфер та проектів для залучення інвестицій, розвитку виробництва, створення нових робочих місць та наповнення ринку якісною продукцію, і головна передумова для реалізації потенціалу – розвиток економіки та побудова максимально сприятливого ділового клімату

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з представниками ділових кіл Херсонщини, передає Depo.ua із посиланням на Урядовий портал.

Глава уряду відвідав регіон з робочою поїздкою сьогодні, 16 серпня.

'Важливо, щоб інвестиції здійснювалися, і в тому числі - внутрішні. Адже за інвестиціями йдуть технології, робочі місця і саме головне – забезпечення якісною продукцією громадян. Тож наш ключовий пріоритет - розвиток економіки', - сказав Володимир Гройсман.

Він нагадав цифри Державної служби статистики, згідно з якими ріст ВВП в другому кварталі року становив 2,4%, що є хорошим показником, але недостатнім для досягнення цілі перебудови України в сильну й заможну європейську державу. Посилення позитивних тенденцій, запевнив Глава Уряду, досягатиметься шляхом ухвалення зважених та обрахованих регуляторних рішень, а також завдяки залученню інструментів, якими оперують Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest та Національний комітет з промислового розвитку, що реалізують програми підтримки національного виробника.

Важливим в цьому аспекті, акцентував увагу Володимир Гройсман, буде й активне залучення місцевої влади в економічні процеси. Завдяки зміцненню місцевих бюджетів та подальшій децентралізації питання розвитку економіки регіонів можуть і мають вирішуватися швидше й ефективніше. Окремо, зауважив глава уряду, місцева влада має проаналізувати найбільш перспективні проекти і галузі свого регіону і виокремити проблеми, вирішення яких потребуватиме урядового втручання. Йдеться, передусім, про захист ділових інтересів чесного бізнесу. 'Я за цільову підтримку. Ті напрямки, які перспективні для України, маємо розвивати, - сказав Володимир Гройсман. - Треба відходити від залежностей, тож на часі - підтримка реального фермерства, логістичних можливостей, галузей переробки, стимулювання експорту. Проблем є безліч, але те, що почали займатися реальними речами, очевидно. Нам потрібен час'.

Нагадаємо, що 16 серпня прем'єр-міністр закликав парламентаріїв у вересні остаточно ухвалити законопроект щодо пенсійної реформи, але заявив, що надані поправки народних депутатів можуть повністю знівелювати урядовий варіант.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

2
Teneo 17:16 12.10.2017 0
так для появления инвестиций надо выполнить всего две вещи: ликвидировать нац. баты и их руководителей, включая правительство и АП в полном составе.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS