Новости Украины

Відомій російській співачці зірвали концерти в Криму Відомій російській співачці зірвали концерти в Криму Новини мистецтва http://artnews.in.ua/favicon.ico Новини мистецтва http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-08/1502602949_1.jpg http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-08/1502602949_1.jpg Відома співачка Лоліта стала жертвою концертних аферистів. Про це артистка розповіла шанувальникам на своїй сторінці в Instagr
Відомій російській співачці зірвали концерти в Криму
Відомій російській співачці зірвали концерти в Криму

Відома співачка Лоліта стала жертвою концертних аферистів. Про це артистка розповіла шанувальникам на своїй сторінці в Instagram.

Співачка повинна була відправитися в гастрольний тур по окупованому Криму і виступити в Севастополі, Ялті, Євпаторії, Феодосії, Алушті та Керчі. Однак вона була змушена скасувати свої виступи в самий останній момент. За її словами, вона та її колектив потрапили в руки «справжніх аферистів».

«Квитки в Крим були анульовані вже в 12 ночі, коли ми здавали і здали речі, за інструменти... Звичайні шахраї, які, ймовірно, думали забрати із каси всі гроші, заплативши авансову частину мені і всім. Ми обдзвонили всі зали, щоб з каси нікому не видавали гроші, щоб глядачі могли забрати їх назад. О пів на другу ночі я тільки приїхала додому, дико засмучена разом зі своїм колективом», - розповіла Лоліта своїм підписникам.

Співачка додала, що не коментувала концерти в Криму бо сподівалася, що українська влада дозволить їй в'їзд в країну, щоб вона могла зустрітися зі своєю родиною.

За словами директора артистки, шахраї були з Росії, колективу навіть не вдалося вилетіти через відсутність рейсів.
Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS