Новости Украины

У Дніпрі суд призначив покарання ґвалтівнику 14-річної дитини У Дніпрі суд призначив покарання ґвалтівнику 14-річної дитини Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-07/bigstockphoto_sad_young_blonde_child_6544846_0.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-07/bigstockphoto_sad_young_blonde_child_6544846_0.jpg Вироком Ленінського районного суду м. Дніпра 52-річного громадянина визнано винним у зґвалтуванні неповнолітньої Встановлено, що
У Дніпрі суд призначив покарання ґвалтівнику 14-річної дитини

Вироком Ленінського районного суду м. Дніпра 52-річного громадянина визнано винним у зґвалтуванні неповнолітньої

Встановлено, що раніше судимий громадянин, звільнившись з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став та знову скоїв умисний злочин.

Так, у серпні 2018 року у вечірній час доби чоловік перебував біля торгівельного центру у місті Дніпрі, де побачив незнайому 14-річну дівчинку з легкою розумовою відсталістю. Аби викликати довіру до себе, чоловік пригостив дитину морозивом та запропонував прогулятися. Не усвідомлюючи злочинних намірів нового знайомого, дівчинка погодилась піти у напрямку лісопосадки, де у подальшому, застосовуючи фізичне насильство, обвинувачений її зґвалтував природним та неприродним способом.

Суд призначив злочинцю покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS