Новости Украины

Дніпро засмічують агітлистівками на стовпах'> Дніпро засмічують агітлистівками на стовпах'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_16-07-2019_Dnipro_5.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_16-07-2019_Dnipro_5.jpg Напередодні виборів в Дніпрі почастішали випадки розміщення агітаційних листівок в неналежних місцях. Поліція та спостерігачі ОПО
Дніпро засмічують агітлистівками на стовпах'>

Напередодні виборів в Дніпрі почастішали випадки розміщення агітаційних листівок в неналежних місцях. Поліція та спостерігачі ОПОРИ фіксують нові випадки

16 липня о 18:40 на вул. Шухевича в місті Дніпро спостерігач ОПОРИ помітив особу, що розміщувала агітаційні плакати кандидата у народні депутати від політичної партії «Слуга Норода» Максима Бужанського на електроопорах. А вже о 19:00 прибув наряд поліції, який затримав та опитав порушника. За словами спостерігача, той не заперечував свого правопорушення, але не мав при собі посвідчення особи. Його відвезли у Чечелівське відділення поліції для встановлення особи.

Спостерігачі повідомляють, що з 8 липня у Дніпрі масово розвішують агітацію на стовпах та в інших непередбачених місцях.

Зокрема, спостерігачі повідомляли правоохоронців щодо розміщення агітаційної продукції на зупинці громадського транспорту «просп. Пилипа Орлика». Там була розміщена агітація кандидатів Геннадія Гуфмана, Юрія Панащенка та партії «Голос».

Нагадаємо, відповідно до частини 9 статті 3.2.1 Правил благоустрою території міста Дніпра «На об'єктах благоустрою міста забороняється: наклеювати або розміщувати в інший спосіб оголошення, рекламні, інформаційні та агітаційні плакати, афіші, листівки тощо у спеціально не призначених для цього місцях; розвішувати інформаційно-рекламні таблички на деревах, інженерному обладнанні, спорудах вулично-дорожньої мережі, огорожах тощо; здійснювати безадресну роздачу рекламних листівок і оголошень, якщо це призводить до засмічення території міста».

Відповідальність за вказані порушення передбачена статтею 152 КУпАП: «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS