Новости Украины

Плакатні війни у Києві діджиталізувалися'> Плакатні війни у Києві діджиталізувалися'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/17.07.2019_Kyiv_vijnaplakativ_plakatKudarenkanastovpi.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/17.07.2019_Kyiv_vijnaplakativ_plakatKudarenkanastovpi.jpg Спостерігачка ОПОРИ у Києві зафіксувала, як чоловік системно зривав плакати одного й того ж кандидата-мажоритарника у 214 окрузі.
Плакатні війни у Києві діджиталізувалися'>

Спостерігачка ОПОРИ у Києві зафіксувала, як чоловік системно зривав плакати одного й того ж кандидата-мажоритарника у 214 окрузі. Зірвану поліграфію складав у пакет, а потім ставив відмітки у планшеті.

Коли помітив, що за ним стежать, почав тікати.

Інцидент трапився 16 липня на бульварі Праці. Спостерігачка ОПОРИ саме вийшла з приміщення, де розташована окружна виборча комісія. Шкідник зривав плакати кандидата-мажоритарника від ВО “Свобода” Степана Кударенка. Спостерігачка встигла його сфотографувати, але наздогнати не змогла — він побіг на червоне світло світлофору.

Фото Громадянської мережі ОПОРА. Чоловік, що зривав агітплакати, почав тікати, помітивши спостерігача.

Варто відзначити, що поліграфія була розклеєна у непризначених для цього місцях.

Фото Громадянської мережі ОПОРА. Агітплакат кандидата Степана Кударенка, наліплений у непризначеному для цього місці.

Степан Кударенко у коментарі Громадянській мережі ОПОРА повідомив, що про нищення його агітації йому відомо, але спіймати за руку зловмисників не вдавалося. Додав, що зривали також його запрошення на зустрічі з виборцями.

— Я не можу вказати на конкретного опонента, тому що у мене немає підтверджень, — зазначив він, — Але потрібно мати відповідні ресурси для того, щоб оплачувати таку “роботу”. Тож думаю, що це хтось із фаворитів”.

Про нищення своєї агітаційної поліграфії чи заклеювання її плакатами конкурентів у Києві заявляли також: Олег Чернецький (ВО “Свобода”), Юрій Дідовець ( самовисуванець), Богдан Ференс (його помічниця особисто повідомляла про це спостерігачці ОПОРИ), Максим Діжечко (“Демократична сокриа”), Євген Кіпоренко (самовисуванець), Юрій Назаренко (самовисуванець) та інші.

Нищення передвиборної поліграфії — це перешкоджання агітації. Водночас, агітувати на рівних умовах мають право усі громадяни України.

Нагадаємо, у частині 25 статті 74 йдеться про наступне: “Перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України”.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS