Новости Украины

У Рівному двоє кандидатів-самовисуванців «друкують» агітацію на власному обладнанні'> У Рівному двоє кандидатів-самовисуванців «друкують» агітацію на власному обладнанні'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_15.07.2019_Rivnenshchyna_vlasne%20obladnannia_1.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_15.07.2019_Rivnenshchyna_vlasne%20obladnannia_1.jpg У Рівному спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили друковані агітаційні матеріали кандидатів – самовисуванців у наро
У Рівному двоє кандидатів-самовисуванців «друкують» агітацію на власно

У Рівному спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили друковані агітаційні матеріали кандидатів – самовисуванців у народні депутати по 152 виборчому окрузі (м. Рівне) Олексія Муляренка та Михайла Кириллова.

У Рівному кандидата у народні депутати по 152 виборчому окрузі Олексія Муляренка, зареєстрованого шляхом самовисування, на агітаційних листівках та білбордах «Дію для людей, переможемо разом! Олексій Муляренко» зазначено:

«Замовник – Муляренко О. В., тираж – 30 шт., Відповідальний – І. О. Андрійчук. Друк – на власному обладнанні».

Також у Рівному поширюють листівки кандидата у народні депутати по 152 виборчому Михайло Кириллова, зареєстрованого шляхом самовисування, із зображенням кандидата та біографією. Також на листівках вказано:

«Виготовлено на власному обладнанні. Тираж 2000 шт. Відповідальний Кириллов М. М. 14.06. 2019 р.»

«Законом України «Про вибори народних депутатів України» передбачено, що виготовляти друковану агітаційну продукцію на власному обладнанні може політична партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі. Однак кандидати – самовисуванці, які балотуються по одномандатних виборчих округах не можуть друкувати агітацію на обладнанні, що їм належить», - коментує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області Михайло Балик.

Згідно з ч. 5 ст. 69 Закону «Про вибори народних депутатів України» партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидат у депутати, зареєстрований в одномандатному окрузі, на власний розсуд може виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів виборчого фонду. Партія може виготовляти друкований матеріал своєї передвиборної агітації із застосуванням обладнання, що їй належить. Відомості, що містяться у цих матеріалах, повинні відповідати вимогам закону. Матеріали передвиборної агітації виготовляються з урахуванням вимог Закону України 'Про засади державної мовної політики'..

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS