Новости Украины

На Закарпатті відзначили день села за підтримки кандидата Івана Дрогобецького, за якого агітував голова села'> На Закарпатті відзначили день села за підтримки кандидата Івана Дрогобецького, за якого агітував голова села'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/15-07-2019_Zakarpattia_keretsky.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/15-07-2019_Zakarpattia_keretsky.jpg У селі Керецьки Свалявського району 12 липня відсвяткували 630-річчя населеного пункту. На афіші заходу зазначили, що офіційним
На Закарпатті відзначили день села за підтримки кандидата Івана Дрогоб

 

У селі Керецьки Свалявського району 12 липня відсвяткували 630-річчя населеного пункту. На афіші заходу зазначили, що офіційним спонсором заходів є Дрогобецький І. І., себто Іван Дрогобецький, кандидат у нардепи по округу №70 (центр - Свалява). Під час святкових заходів голова села Михайло Маровді у своєму виступі закликав мешканців підтримати Івана Дрогобецького на виборах народних депутатів.

У програмі святкування були спортивні змагання, розваги для дітей та виступи різних виконавців, зокрема – фіналістів шоу «X - фактор» Ірини Борисюк та Олега Кензова. Анонс заходу розмістили у Фейсбуку. Також його і пости про перебіг святкування можна було знайти на офіційній сторінці кандидата у нардепи по округу №70 (центр - Свалява) Івана Дрогобецького. На місці свята була присутня символіка партії «Опозиційна платформа – За життя», кандидатом від якої у цьому окрузі є Іван Дрогобецький.

Сільський голова села Керецьки Михайло Маровді у своїй промові під час свята розповів присутнім, чому поважає Івана Дрогобецького та закликав мешканців села підтримати кандидата Дрогобецького 21 липня. Він також згадав про дорогу, яка нібито була відремонтована за підтримки кандидата.

«Іван Іванович Дрогобецький – це людина з великої букви, я йому хочу дякувати у першу чергу за таке свято. За проханням ініціативної групи він організував для нас це прекрасне свято. Такого свята великого ще напевно в нас не було ніколи. Хто пам’ятає, колись на стадіоні одне з останніх свят якраз також було організоване Іваном Івановичем. Місяць тому у нас були загальношкільні збори, і він каже: люди, я би хотів на Петра прийти в Керецьки і приїхати дорогою без ям. Іван Іванович слово дотримав: хто їздить на Сваляву, бачить, що ця людина зробила. Іван Іванович – людина слова, що він обіцяє, то він робить і я надіюся, що його обіцянки мають бути підкріплені і нашими ділами. Ви знаєте про які діла я би вас хотів попросити. До нас наближається 21 липня, я вас дуже всіх прошу, щоб ми підтримали Івана Івановича на виборах до Верховної Ради. Бо він говорив, що якщо ви мені довірите представляти ваш край у Верховній Раді, то у 2021 році я буду роздавати керечанам подарунки у якості Діда Мороза, а дорогою будемо їздити заасфальтованою. Я вірю в Івана Івановича, іде він у хорошій команді, між іншим – «За життя», раз він іде з цією командою, значить – це достойна команда. Я ще раз дякую за таке свято, надіюся, що ви не забудете про нас якщо ми вас підтримаємо», - зазначив під час свого виступу на святі сільський голова села Керецьки Михайло Маровді.

У коментарі комунікаційниці ОПОРИ, сільський голова села Керецьки сказав, що до організації свята не має стосунку, а виступав на ньому як приватна особа, а не голова села.

«У нас є таке діло, як ініціативна група. Активісти звернулися до Івана Дрогобецького, аби їм допоміг. Мого прізвища там не звучало. На самому заході я якби щось і сказав, то особисто, не як сільський голова. Я не казав, що я сільський голова, закликав і так далі», - пояснив у коментарі ОПОРІ Михайло Маровді.

Стосовно ремонту дороги, про який йшлося під час виступу Михайла Маровді на святі, він також зазначив, що не знає, ким саме вона була відремонтована.

«Я не знаю за чиї кошти відремонтована дорога. Але я їду і насолоджуюся. Казали, що то він ремонтує, але чи то його особисті... Дорога розміром 30 кілометрів – від Сваляви до Березників. Дрогобецький зробив. Так кажуть, бо він то обіцяв. Якщо то його власні кошти, я не знаю. Коштів із державного бюджету виділено не було. Скажу вам, це дуже грамотна людина - Дрогобецький», - додав Михайло Маровді.

Кандидат у народні депутати від партії «Опозиційна платформа – За життя» по округу №70 (центр - Свалява) Іван Дрогобецький зазначив у коментарі, що допомагав організаторам свята як ідеолог.

«Можливо я був спонсором як ідеолог. Це було не з мого виборчого фонду, звичайно. Я до того не мав абсолютно ніякого відношення. Там була ініціативна група села Керецьки, які то все організували, я чисто їм підказував, що робити, як робити, допомагав ідеологічно», - зазначив у коментарі комунікаційниці ОПОРИ Іван Дрогобецький.

Також, за словами Івана Дрогобецького, розмістити на території свята банери із символікою партії «Опозиційна платформа – За життя» було ідеєю ініціативної групи села Керецьки.

«Правдива інформація, це за мого сприяння була відремонтована дорога. Це не за мої кошти, і не за державні кошти. Це мої товариші, які мають приватну фірму почули, що там є проблема і захотіли мені допомогти і кажуть – то не твої проблеми, ми відремонтуємо дорогу. Я навіть не знаю скільки то коштувало. Там навіть місцеве населення брало участь у ремонті дороги», - додав у коментарі ОПОРІ кандидат у нардепи Іван Дрогобецький.

Відповідно до пункту 3 частини 5 статті 3 «Закону України про вибори народних депутатів», рівність прав і можливостей кандидатів у депутати, партій - суб'єктів виборчого процесу брати участь у виборчому процесі забезпечується рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів у депутати, партій - суб'єктів виборчого процесу.

Згідно з частиною 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS