Новости Украины

У Миколаєві адміністрація району розмістила анонс концерту, організованого кандидатом у нардепи'> У Миколаєві адміністрація району розмістила анонс концерту, організованого кандидатом у нардепи'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/15_07_19_Afisha_Bilyk_na_sajti.png https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/15_07_19_Afisha_Bilyk_na_sajti.png На офіційному сайті адміністрації Корабельного району міста Миколаєва з’явилася новина з афішою безкоштовного концерту укра
У Миколаєві адміністрація району розмістила анонс концерту, організова

На офіційному сайті адміністрації Корабельного району міста Миколаєва з’явилася новина з афішою безкоштовного концерту української співачки Ірини Білик, який організований за підтримки кандидата в народні депутати по 128-му округу від «Опозиційної платформи – «За життя» Анатолія Дворника. Цього ж дня афішу з сайту видалили.

Так, 15 липня, о12:16 сайт адміністрації Корабельного району розмістив афішу концерту співачки Ірини Білик, який відбудеться в Миколаєві. Варто зазначити, що на афіші були вказані дата, час та місце проведення концерту, однак не зазначено, що він відбудеться за сприяння кандидата в народні депутати.

За кілька годин новину з афішою видалили з сайту. Проте на сторінці «Ваш выбор – Анатолий Дворник» в Facebook цього ж дня був розміщений допис про концерт, в якому сказано, що захід пройде за підтримки кандидата від «Опозиційної платформи – «За життя» Анатолія Дворника.

«Якщо ви ще не придумали, чим себе зайняти у вівторок увечері, 16 липня, то ми вже подбали про ваше дозвілля! 19:00 на площі перед концерт-холом «Юність» спеціально для миколаївців співатиме незрівнянна Ірина Білик! Також для миколаївців зіграє неповторний Perfomance Big Band Володимира Алексєєва і заспіває найкраща кавер-група Radiostars. Концерт пройде за підтримки Анатолія Дворника. Вхід безкоштовний! Ми чекаємо всіх і кожного! Розділіть з нами цей неймовірно запальний і зворушливий концерт!» – йдеться у повідомленні.

Згідно з пунктом 3 частини 5 статті 3 Закону України «Про вибори народних депутатів України», «рівність прав і можливостей кандидатів у депутати, партій - суб'єктів виборчого процесу брати участь у виборчому процесі забезпечується рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів у депутати, партій - суб'єктів виборчого процесу». А відповідно до частини 3 статті 63 даного закону «виборчі комісії, засоби масової інформації та інформаційні агентства, органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, об'єднання громадян та інші особи при поширенні інформації про вибори, яка не є передвиборною агітацією відповідно до статті 68 цього Закону, зобов'язані дотримуватися об'єктивності, неупередженості, збалансованості, достовірності, повноти і точності інформації».

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS